kontur (2 kB)

azymut-buton (41 kB)

Zarząd Koła PTTK "Azymut"

Nazwisko i Imię Funkcja
Witold Bogacz Prezes Zarządu
Mariusz Buczek Wiceprezes Zarządu
Beata Róg Sekretarz Zarządu
Bartłomiej Bałaban Skarbnik Zarządu
Beata Pacana Członek Zarządu

Komisja Rewizyjna Koła PTTK "Azymut"

Nazwisko i Imię Funkcja
Tadeusz Dziadkowiec Prezes Komisji Rewizyjnej
- -
Monika Łukaszewicz Członek Komisji Rewizyjnej

Od dnia: 7.04.2022 r.

bogacz (146 kB)
Witold Bogacz

Regulamin Pracy Zarządu Koła Azymut
Linia Złota Odznaka Honorowa PTTK Linia
akt_imprezy (8 kB)
Rok                 2024 2023 2022 2021 2020

Program wycieczek
Koła PTTK AZYMUT na rok 2024

Nr
Imprezy
Termin Rejon
005 06.01.2024 5 etap szlaku długodystansowego Luboń Mały - Rabka Zdrój
006 19-21.01.2024 Gorce - Ochotnica
007 23.08-01.09.2024 Kosowo - Albania - Bośnia
009 10.02.2024 6 etap szlaku długodystansowego Jordanów - Bieńkówka
016 02.03.2024 Góry Świętokrzyskie
019 24.03.2024 Żywiec Beskidzka Pasja- trasa górska Grojec
020 06.04.2024 Góry Świętokrzyskie: Barcza - Bodzentyn
018 13.04.2024 Krokusy Szlak Długodystansowy etap 3 Łopuszna - Koninki
027 20.04.2024 7 etap szlaku długodystansowego Bieńkówka - Kalwaria Zebrzydowska
031 11.05.2024 Mała Fatra
30.05-02.06.2024 Ślęża - Praga
033 15.06.2024 Eliaszówka
036 13.07.2024 Szypska Fatra - Ostre
27.07.2024 Tatry - Szpiglasowy Wierch
037 10.08.2024 Niżne Tatry - Demianowska Dolina - Dunber
038 14.09.2024 Juranova Dolina - Oravice
05.10.2024 Niżne Tatry
12.10.2024 Szlak Konfederatów Barskich - Tilicz
23.11.2024 Gorlice Cmentarze Wojenne
10.12.2024 V Kondycyjny Rajd Mikołajów


Program wycieczek
Koła PTTK AZYMUT na rok 2023

Nr
Imprezy
Termin Rejon
001 14.01.2023 Pogórze Ciężkowickie
002 28.01.2023 Góry Świętokrzyskie - Św Katarzyna
003 03-05.02.2023 Ochotnica - Kulig, Bal Kanałowy
011 04.03.2023 Przełęcz św. Justa - Rożnów, szlak niebieski
012 18.03.2023 Góry Świętokrzyskie - Radostowa
013 02.04.2023 Lipnica Murowana - Konkurs Palm i Wielkanocne Jajeczko
030 15.04.2023 Pogórze Ciężkowickie, Tuchów - Tarnów
031 27.05.2023 Szlak kurierski z Piwnicznej do Starej Lubovnej
008 02-11.06.2023 Bułgaria i Grecja
052 01.07.2023 Szczawnica - Szafranówka - Lesnica - Somowce Niżne
- 15.07.2023 Tatry Niżne
032 22.07.2023 I etap szlaku długodystansowego Brzeżnica - Koćwin
- 30.07.2023 Spływ kajakowy rzeką Nidą
059 26.08.2023 Orawski Podzamok – Orawska Virchowina
062 02.09.2023 Krakova Hola - Demanovska Dolina
- 02.09.2023 Wielka Racza
- 23.09.2023 Czantoria
076 28.10.2023 Pogoń za Żubrem Puszcza Niepołomicka
060 28.09 - 01.10.2023 „Praga – Ślęża (III Jesienny Zlot Integracyjny”
077 18.11.2023 2 etap szlaku długodystansowego Trybsz - Łopuszna
078 02.12.2023 Trzeci Kondycyjny Rajd Mikołajów - Gorce Stare Wierchy
79 16.12.2023 4 etap szlaku długodystansowego Koninki- Rabka Zdrój


Program wycieczek
Koła PTTK AZYMUT na rok 2022

Nr
Imprezy
Termin Rejon
001 15.01.2022 Beskid Żywiecki - Jałowiec
002 29.01.2022 Lubomir - Beskid Średni i Wyspowy
064 5.02.2022 Beskid Mały - Leskowiec
061 12.02.2022 Góry Świętokrzyskie
062 26.02.2022 Góry Świętokrzyskie 2
061 12.02.2022 Pogórze Ciężkowickie i Rożnowskie
010 12.03.2022 Rzepiennik Biskupi - Skamieniałe miasto - Bruśnik
012 10.04.2022 Lipnica Murowana - Konkurs Palm i Wielkanocne Jajeczko
014 23.04.2022 Minčol - 1364 m n. p. m. - Słowacja
027 7.05.2022 Beskid Żywiecki - Pilsko
018 26-29.05.2022 Sudety
038 09.08.2022 Mała Fatra - Słowacja
022 16-18.06.2022 Województwo – Lubelskie (krajoznawcza)
045 23.07.2022 Kráľova Hoľa - Tatry Niżne
046 04-07.08.2022 Rajd Sudecki - Zakończenie
036 27.08.2022 Kalameny, Termalne Jeziorko, Góry Choczańskie
037 29.08-06.09.2022 BAŁKANY (Chorwacja – Czarnogóra – Bośnia i Hercegowina)
070 02.10.2022 67 Jesienny Zlot Turystów - Hala Krupowa
- październik Góry Hociańskie
059 22.10.2022 Przełęcz świętego Justa - Limanowa
076 29-30.10.2022 Ochotnica Górna - II Jesienny Zlot Integracyjny
081 03.12.2022 III Trening Kondycyjny Mikołajów - Beskid Mały
- 10.12.2022 Wieczór Wigilijny


Program wycieczek
Koła PTTK AZYMUT na rok 2021

Nr
Imprezy
Termin Rejon
001 23.01.2021 Wielki Kopieniec – Nosal
004 06.02.2021 Butorowy Wierch – Gubałówka
009 20.02.2021 Kuźnice - Sarnia Skała - Nędzówka
010 06.03.2021 Pieniny - Niemcowa - Wielki Rogacz
012 14.03.2021 Barania Góra
014 27.03.2021 Pieniny - Wysoka
032 17.04.2021 Turbacz
021 24.04.2021 Pieniny - Trzy Korony
029 8.05.2021 Kluszkowce – Ochotnica Dolna – Kamienica
019 04-06.06.2021 Przemyśl - Sanok
031 12.06.2021 Sandomierz – Góry Pieprzowe
- 25.06 - 04.07.2021 Bałkany
035 03.07.2021 Zawrat - Dolina Pięciu Stawów Polskich
036 17.07.2021 Kozi Wierch - Dolina Pięciu Stawów Polskich
037 07.08.2021 Przełęcz Krzyżne - Dolina Pięciu Stawów Polskich
- 07.2021 Tatry 2
048 21.08.2021 Tatry - Rysy ze Słowacji
049 26-29.08.2021 Korona Sudetów
- 09.2021 Tatry 4
- 09.2021 Bieszczady
020 11.09 - 18.09.2021 Ukraina
062 02.10.2021 2 Pieszy Zlot Wysokogórski
065 23.10.2021 Modyń - Beskid Wyspowy
- 10.2021 Beskid Żywiecki - Schronisko Przegibek, Schronisko Wielka Racza
067 11-13.11.2021 Zdynia – Rotunda
- 11.2021 Beskid Niski - Cmentarze mało znane.
071 04.12.2021 Obidowa – Stare Wierchy – Maciejowa – Rabka; 2 Rajd Kondycyjny Mikołajów


Program wycieczek
Koła PTTK AZYMUT na rok 2020

Nr
Imprezy
Termin Rejon
013 07.03.2020 Jasło – Szlak Winny
059A 18.07.2020 Popradzki Staw - Słowacja
056 01-08.2020 Babia Góra
072B 22.08.2020 Siwy Wierch – Słowacja
089A 19.09.2020 Wielki Rozsutec – Mała Fatra
- 26.09.2020 I Zlot wysokogórski
088A 04.10.2020 Słowacki Raj - Słowacja
089A 10.10.2020 Wielki Chocz – Słowacja
099A 21.11.2020 Soszów Wielki - Beskid Śląski
105C 05.12.2020 Rusinowa Polana - Zakopane i okolice
105C 12.12.2020 Beskid Śląski


copyright