kontur (2 kB)

Spotkanie opłatkowe
Klubu Turystyki Wodnej „Wiking”

14 grudnia 2019

pasek (137 kB) oplatek01 (97 kB)

14 grudnia 2019 r., tradycyjnie u Zosieńki, odbyło się spotkanie opłatkowe Klubu Turystyki Wodnej „Wiking”, w którym wzięli udział zarówno członkowie jak i sympatycy. Spotkanie to, przesycone ciepłą, rodzinną atmosferą stało się okazją do wymiany dobrych życzeń w ten magiczny czas. Każdy z nas zatrzymał się na chwilę w swojej przedświątecznej gonitwie aby pobyć trochę razem.

oplatek02 (79 kB)

Nie zabrakło również miejsca na podsumowania oraz uhonorowanie niewątpliwie zasłużonych klubowiczek oraz klubowiczów. Ryszard odznaczony został BRĄZOWĄ ODZNAKĄ ZASŁUŻONY W PRACY PTTK WŚRÓD MŁODZIEŻY. Michał, w dowód uznania, otrzymał dyplom FAIR PLAY za pomoc na wodzie podczas tegorocznego, trudnego spływu Białą Przemszą. Ania oraz Marzenka otrzymały dyplomy za zasługi w upowszechnianiu turystyki i krajoznawstwa od Zarządu PTTK. Gratulowaliśmy Beatce, przepłynięcia kajakiem 1000 km, Wiesi 459 km oraz Marzence 390 km. Sformalizowano także status naszych nowych, tegorocznych wodniaków wręczając im akty chrztu wodniackiego.

oplatek03 (39 kB) oplatek04 (36 kB) oplatek05 (42 kB)

Prezes Ryszard przedstawił także wstępne plany spływów kajakowych na rok 2020. W tej właśnie miłej atmosferze zamknęliśmy rok 2019, który obfitował w kajakowe przygody, życząc sobie więcej jeszcze w roku 2020.

Pamiętając również o tych, którzy z nami tego wieczora być nie mogli,
składamy Wam kochani najserdeczniejsze życzenia
pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

pasek (137 kB)
Relacja fotograficzna - Katarzyna Nowaczyńska
Relacja fotograficzna - Eugeniusz Halo
Linia Powrot
copyright