kontur (2 kB)
pasek (137 kB)

Klub Turystyki Górskiej "Wierch"
Tradycyjne Spotkanie Opłatkowe

Domu Turystycznym Indigo

12.12.2018 r.

oplatek01 (120 kB)

Mija kolejny rok turystyczny z Klubem „Wierch”.
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i z tej okazji na corocznym spotkaniu świątecznym zebrało się liczne grono członków Klubu oraz zaproszeni goście, aby złożyć sobie świąteczne życzenia, podsumować mijający rok, jak również zapoznać się z propozycjami turystycznymi na rok 2019.
Podanie wyników statystycznych z odbytych imprez, podsumowanie tematów wycieczek, frekwencji uczestników na naszych wyjazdach w 2018 roku dokonał Prezes Klubu „Wierch” Zdzisław Gardziel.
Corocznie na tak uroczystym spotkaniu była okazja do wręczenia nagród, odznaczeń, docenienia pracy oraz licznego udziału w wyjazdach członków klubu, wymienienia osiągnięć, odznak turystycznych zdobytych przez poszczególne osoby. Nagrody i odznaczenia wręczali Prezes Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie - Helena Grzywacz oraz Prezes Klubu „Wierch”- Zdzisław Gardziel.

Tradycyjnie po części oficjalnej nastąpiło składanie życzeń świątecznych wśród uczestników.

Wszystkim turystom, koleżankom, kolegom, których w ciągu całego roku spotykamy na szlakach turystycznych i różnych imprezach, wszystkim członkom „Wierchu” którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu świątecznym pragnę złożyć

w imieniu Zarządu Klubu „Wierch” życzenia:

Świąt Bożego Narodzenia,
wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek,
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia
oraz nowych inspiracji do działania.

images (21 kB) oplatek02 (127 kB) pasek (137 kB)
Relacja fotograficzna - Grzegorz Szczotka
Linia
Powrót
copyright