1 | M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
---|---|---|---|---|---|
Ryszard Wawiórko | 66 | 3 | 15 | 18 | |
Jacek Sania | |||||
Beata Suder | |||||
2 | Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
Agata Karwowska | 64 | 3 | 12 | 15 | |
Marek Szala | |||||
Krzysztof Kmiecik | |||||
3 | Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
Janusz Pustułka | 50 | 3 | 9 | 12 | |
Zbigniew Musiałkowski | |||||
Jolanta Pustułka | |||||
4 | ArcelorMittal Poland S.A. O/Sosnowiec | pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
Andrzej Baranowiecki | 44 | 3 | 6 | 9 | |
Agnieszka Banaś | |||||
Stanisław Czekalski | |||||
5 | Koło PTTK w Zakładach "STALPRODUKT" w Bochni | pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
Wiesław Panek | 41 | 3 | 3 | 6 | |
Ludwik Korta | |||||
Danuta Legutko | |||||
6 | ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 2 | pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
Andrzej Lamala | 38 | 3 | 0 | 3 | |
Łukasz Śmigel | |||||
Krystyna Skut-Kowolik | |||||
7 | CMC Zawiercie S.A. | pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
Dariusz Trejbusza | 36 | 3 | 0 | 3 | |
Łukasz Śmigel | |||||
Sylwia Jeziorko | |||||
8 | ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 1 | pkt za odpowiedzi |
pkt za udział |
pkt za miejsce |
Razem |
Michał Szwinge | 29 | 3 | 0 | 3 | |
Jerzy Rapiejko | |||||
Edyta Szwinge |
Konkurs prowadzili: Renata Martemianow, Dorota Szala |
I | RZUT KAPELUSZEM HUTNIKA | Wynik |
---|---|---|
1 | Zbigniew Nowelli Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
30 (27) |
2 | Grzegorz Broszczak ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 2 |
30 (10) |
3 | Zbigniew Bajko ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 2 |
27 |
4 | Krzysztof Bodzioch M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
22 |
5 | Tadeusz Olejnik ArcelorMittal Poland S.A. O/Sosnowiec |
22 |
6 | Tytus Chorobik Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
20 |
W konkursie wzięło udział 320 uczestników. Prowadzący: Sławomir Karwowski, Ireneusz Przeplasko |
II | PODNOSZENIE CIĘŻARKA | Wynik |
---|---|---|
1 | Zbigniew Maszewski Koło PTTK w Zakładach "STALPRODUKT" w Bochni |
52 |
2 | Andrzej Kurzyniec Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
51 |
3 | Dariusz Włudyka M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
50 |
4 | Grzegorz Roman Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
42 |
5 | Leszek Kurzyniec Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
42 |
6 | Rafał Kozłowski CMC Zawiercie S.A. |
34 |
W konkursie wzięło udział 114 uczestników. Prowadzący: Renata Piotr Halo, Robert Halo |
III | RZUT LOTKĄ DO TARCZY | Wynik |
---|---|---|
1 | Stanisław Skórski M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
93 |
2 | Marek Sadowski Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
90 |
3 | Krzysztof Więcek M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
87 |
4 | Bronisław Bartosz Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
78 |
5 | Leszek Kurzyniec Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
75 |
6 | Jan Borysewicz M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
72 |
W konkursie wzięło udział 328 uczestników. Prowadzący: Renata Legut, Robert Konopka, Grzegorz Jurkowski |
IV | RZUT PIŁECZKĄ DO CELU | Wynik |
---|---|---|
1 | Kamil Wesołowski ArcelorMittal Poland S.A. O/Sosnowiec |
90 |
2 | Jan Lepich ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 2 |
60 |
3 | Monika Mazurek Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
45 |
3 | Stanisław Gajewski ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 2 |
30 |
5 | Waldemar Sziwinge ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 1 |
30 |
6 | Ryszard Drążek M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
30 |
W konkursie wzięło udział 227 uczestników. Prowadzący: Ewa Kozłowska-Bielińska, Rafał Szczurek |
V | KONKURS RYSUNKOWY DLA DZIECI |
---|---|
1 | Emilka Nowakowska Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
2 | Bartłomiej Kopeć M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
3 | Ela Szala Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
4 | Jakub Konopka Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
5 | Bartosz Cieśniarski M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
6 | Ryszard Gibała M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
W konkursie wzięło udział 12 uczestników. Prowadzący: Anna Idzi, Maria Müller |
VI | DWUBÓJ RAJDOWY | Wynik |
---|---|---|
1 | Danuta Schmidt CMC Zawiercie S.A. |
13 sek |
2 | Leszek Kurzyniec Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
po dogrywce |
3 | Marek Rogula ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 1 |
po dogrywce |
4 | Zbigniew Nowelli Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
po dogrywce |
5 | Janusz Picheta CMC Zawiercie S.A. |
po dogrywce |
6 | Jan Gajoszek M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
nie zgłosił się na dogrywkę |
W konkursie wzięło udział 173 uczestników. Prowadzący: Marian Legut, Władysław Aksamit |
VII | KONKURS NIESPODZIANKA | Wynik |
---|---|---|
1 | Sławomir Karwowski Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
7,1 |
2 | Michał Kierzek Koło PTTK w Zakładach "STALPRODUKT" w Bochni |
7,2 |
3 | Kamil Misztal ArcelorMittal Poland S.A. O/Sosnowiec |
7,9 |
4 | Filip Kusiak Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
8,0 |
5 | Zbigniew Nowelli Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
8,2 |
6 | Krzysztof Karwowski Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
8,5 |
W konkursie wzięło udział 163 uczestników. Prowadzący: Marek Sadowski, Krzysztof Karwowski |
* | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | Razem | Miejsce |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I | 1 | - | 5 | - | - | 7 | 15 | 7 | 25 | 10 | 70 | 3 |
II | 6 | 10 | 5 | 4 | 8 | 5 | 12 | 6 | 25 | 10 | 91 | 1 |
III | 3 | 4 | 11 | 1 | 1 | 0 | 18 | 7 | 16 | 10 | 72 | 2 |
IV | - | 1 | - | - | 8 | - | 3 | - | 12 | 15 | 39 | 6 |
V | - | 6 | - | - | - | 5 | 6 | - | 10 | 10 | 37 | 8 |
VI | - | - | - | 2 | 4 | - | 3 | - | 14 | 15 | 38 | 7 |
VII | 2 | - | - | 6 | - | 4 | 9 | - | 5 | 15 | 41 | 5 |
VIII | 9 | - | - | 8 | - | - | 3 | 1 | 10 | 15 | 45 | 4 |
Drużyny:
I | Klub Turystyki Górskiej "Wierch" Hutniczego Oddziału PTTK w Krakowie |
---|---|
II | Koło PTTK Zakładu Stalowniczego Hutniczo - Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie |
III | M.O.Z.NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" ArcelorMittal Poland S.A. O/Kraków |
IV | Drużyna CMC Zawiercie S.A. |
V | Koło PTTK w Zakładach "STALPRODUKT" w Bochni |
VI | Drużyna ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 1 |
VII | Drużyna ArcelorMittal Poland S.A. O/Sosnowiec |
VIII | Drużyna ArcelorMittal Poland S.A. O/Zdzieszowice Nr 2 |
Nazwy konkursów:
A | Rzut kapeluszem "HUTNIKA" |
B | Podnoszenie ciężarka |
C | Rzut lotką do tarczy |
D | Rzut piłeczka do celu |
E | Dwubój rajdowy |
F | Konkurs niespodzianka |
G | Konkurs wiedzy turystycznej |
H | Konkurs rysunkowy dla dzieci |
I | Ocena wejścia na metę |
J | Odległość dojazdu do Mety Rajdu |