Kierownik wycieczki: | Bronisław Polak |
Ilość uczestników: | 28 |
Przejazd na trasie: | Kraków - Stary Sącz - Krynica - Grybów - Ciężkowice - Kraków |
Pogoda: | wspaniała |
Wyjazd z Nowej Huty godzina 7:00.
Pierwszy dzień:
zwiedzanie Klasztoru Klarysek w Starym Sączu Skansenu i Osada Galicyjska w Nowym Sączu.
Drugi dzień:
zwiedzanie Krynicy z Przewodnikiem, wyjazd na Górę Parkową (spacer w drodze powrotnej) Muzeum Nikifora, Nowa Pijalnia, Wyjazd na Jaworzynę Krynicką gondolą i powrót pieszo, wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Trzeci dzień:
przejazd Krynica - Rytro - Dolina Roztoki - Piwniczna Zdrój, Kosarzyska - Wierchomla - Żegiestów Zdrój - Powroźnik, zwiedzanie zabytkowej CERKWI, przejazd przez Muszynę do Krynicy.
Czwarty dzień:
wyjazd do Tylicza Maszynka zwiedzanie zabytkowej CERKWI, Przełęcz Tylicka. Przejście do Okopów Barskich, w drodze powrotnej zwiedzano zamek i podzamcze w Dębnie.
Do Krakowa powrócono o godzinie 19:00.