kontur (2 kB)

KOŁO PTTK WALCOWNIA ZIMNA BLACH

Linia

Wycieczka Nr 037

zaprasza na wycieczkę:

Dolina Chochołowska (krokusy)

w dniu 28 kwietnia 2018 r.

Regulamin uczestnictwa w wycieczkach
Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie
dolina-koscieliska (111 kB)

Serdecznie zapraszamy na wiosenny wypad w Tatry do malowniczej Doliny Chochołowskiej. Dolina Chochołowska jest największą walną doliną po polskiej stronie Tatr. Jej nazwa wywodzi się od niedaleko leżącego Chochołowa. W centralnej części doliny, znajduje się Polana Chochołowska, znana z pięknie kwitnących wiosną krokusów. Na Polanie znajduje się kilka drewnianych chałup, kaplica św. Jana Chrzciciela a na wysokości 1148 m stoi największe polskie schronisko tatrzańskie, zbudowane w latach 1951-53 w stylu nowopodhalańskim.

Trasa wycieczki:

Siwa Polana – Polana Huciska – Schronisko na Polanie Chochołowskiej – Polana Jamy – Niżna Kominiarska Polana – Dolina Lejowa 17,8 km; czas 6:1 0h; 580 m przewyższenia

Koszt:

dla uczestników zrzeszonych w PTTK z opłaconymi składkami 36 zł.
dla pozostałych uczestników 44 zł.

Koszt wyjazdu obejmuje:

Od uczestnika wymagany jest ubiór stosowny do uprawiania turystyki górskiej oraz przygotowanie kondycyjne.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów wraz z wpłatą.

Wyjazd:

Planowany powrót:

UWAGA!

Zapisy do dnia 20.04.2018 r.
prowadzi Biuro Hutniczo-Miejskiego Oddziału PTTK w Krakowie przy
ul. Bulwarowej 37 w godzinach funkcjonowania Biura Oddziału.

Wpłaty należy dokonywać osobiście w Hutniczo-Miejskim Oddziale PTTK w Krakowie ul. Bulwarowej 37 w godzinach funkcjonowania Biura Oddziału lub przelewem na konto:

„PKO BP O/Kraków
16 1020 2906 0000 1302 0369 8461

do dnia 20.04.2018 roku z dopiskiem "Wycieczka Nr 037"
- po wcześniejszym zapisaniu się na listę uczestników u prowadzącego zapisy.

BIURO ODDZIAŁU - CZYNNE W GODZINACH:
poniedziałek biuro nieczynne
wtorek 12:00 - 16:30
środa 11:00 - 15:30
czwartek 12:00 - 16:00
piątek 10:00 - 16:00
UWAGA !!!.
Dokonanie wpłaty za wycieczkę jest potwierdzeniem przyjęcia regulaminu uczestnictwa w wycieczkach do wiadomości i zobowiązaniem do jego przestrzegania.

Linia

Wycieczka nie ma charakteru komercyjnego i odbywa się na zasadzie samoorganizacji osób w niej uczestniczących, którą koordynują prowadzący wycieczkę.
Prowadzący wycieczkę zastrzegają sobie prawo zmiany tras lub programu ze względu na złe warunki atmosferyczne, braku czasu do realizacji programu lub zaistnienie innych nieprzewidzianych wydarzeń.

Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do przestrzegania przyjętego planu oraz ewentualnych jego modyfikacji wprowadzonych przez organizatora, a także realizowania go w założonych ramach czasowych. W porozumieniu z organizatorem istnieje możliwość realizacji własnych programów.

Uczestnicy wycieczki winni mieć świadomość ryzyka wiążącego się z wędrówką w specyficznych warunkach górskich, w tym nieszczęśliwego wypadku lub kontuzji. Od uczestników wymaga się właściwego przygotowania do wędrówek górskich, a przede wszystkim posiadania ubioru i obuwia stosownego do pory roku oraz warunków atmosferycznych występujących w górach.

Wycieczkę prowadzi:
Przodownik Turystyki Górskiej PTTK

Marek Prostacki

Numer alarmowy:
GOPR tel. 601-100-300

Serdecznie zapraszamy!

Powrót
copyright